Film Arşivi

Tüm Filmler
Wish
5.7
2023

Keskin bir zekaya ve sevdiklerine büyük bir bağlılığa sahip 17 yaşındaki Asha, her dileğin gerçekleşebileceği bir krallık olan Rosas'ta yaşar. Bir çaresizlik anında, yıldızlara bir dilek tutar ve buna kozmik bir güç tarafından yanıt verilir; Star adı verilen sonsuz enerjiye sahip küçük bir top. Star ve Asha birlikte en büyük düşmanla yüzleşir ve kararlı bir kişinin arzusunun yıldızların büyüsüyle birleştiğinde harikalar yaratabileceğini kanıtlar.

Kategori: Animasyon, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 95 dak.

5.7 IMDB Puanı 1688 İzlenme
Wish of the Fairy Fish
6.3
2023

Balığa giderseniz, hayallerinizdeki balığı, üç dileği yerine getirebilecek sihirli Pike'ı çizmeye hazır olun. Sadece Emelya iki dileğin boşa gitmesine izin verdi ve üçüncüsünü kurtarmaya karar verdi. Bu nedenle kraliyet kızı Anfisa'nın eline ulaşmak için sihirli gücü olmadan kendi başına hareket etmesi gerekecektir. Ve derisi olmadan sıradan bir kız Vasilisa gibi görünecek olan Pike ona yardım edecek.

Kategori: Dram, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 115 dak.

6.3 IMDB Puanı 994 İzlenme
The Tiger's Apprentice
5.7
2024

Büyükannesinin ölümü ile öksüz kalan Tom Lee, insan formunu alabilen, Hu adındaki bir kaplan tarafından koruma altına alındığını öğrenir. Büyülü bir dünyaya adım atan küçük çocuk, kendisini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Kategori: Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 84 dak.

5.7 IMDB Puanı 1556 İzlenme
The Inventor
6
2023

Doyumsuz derecede meraklı ve inatçı mucit Leonardo da Vinci, özgürce deney yapabileceği, uçan mekanizmalar, inanılmaz makineler icat edebileceği ve insan vücudunu inceleyebileceği Fransız sarayına katılmak üzere İtalya'dan ayrılır. Orada, cesur prenses Marguerite'nin de katıldığı maceraya katılan Leonardo, asıl sorunun cevabını ortaya çıkaracak: "Bütün bunların anlamı nedir?"

Kategori: Animasyon, Tarih, Dram, Aile

Süre: 92 dak.

6 IMDB Puanı 760 İzlenme
Lego Friends: The Next Chapter: New Beginnings
7.1
2023

Okulun ilk gününün karmaşasından kurtulmaya çalışan yeni arkadaşlar, Okula Hoş Geldiniz Festivali için yemek pişirerek birbirlerini tanırlar.

Kategori: Animasyon, Aile

Süre: 45 dak.

7.1 IMDB Puanı 686 İzlenme