Film Arşivi

Tüm Filmler
DC Down
3
2023

Washington DC'yi sarsan güçlü sismik sarsıntının ardından Ordu Mühendisler Birliği zamana karşı çılgın bir yarış başlatır. Görevleri: Kendini çökmüş yapıların enkazı altında sıkışıp kalmış bulan başkanı kurtarmak. Ancak kaos ve yıkımın ortasında, felaket olayını gizli amaçlar için istismar etmeye çalışan kötü niyetli bir plan ortaya çıkar. Sarsıntılar azalıp hava tozla dolarken, ülkenin başkenti harabeye dönmüş durumda, bu da doğanın öfkesinin gücünün bir kanıtı. Acil durum sirenleri çalıyor ve bir aciliyet duygusu atmosfere yayılıyor. Yıkımın kalbinde, Ordu Birlikleri'nin kendini adamış üyeleri, ulusun liderini kurtarma konusundaki sarsılmaz bağlılıklarıyla bir araya geliyor. Enkazın derinliklerinde başkanın dayanıklılığı bir umut ışığına dönüşüyor.

Kategori: Aksiyon, Gerilim, Korku, TV film

Süre: 90 dak.

3 IMDB Puanı 101 İzlenme
Super Volcano
2.8
2022

Hawaii adasında, aniden ortaya çıkan ve tüm adayı tehdit eden devasa bir süper volkan, doğal güzelliklerin cenneti olan bu tropik cenneti yıkıcı bir felakete sürüklemeye başlamıştır. Adeta yeryüzünün bir kıyamet sahnesine dönen bu olay, insanları dehşete düşürmüş ve yaşamlarını alt üst etmiştir. Bu kritik anlarda, uzmanlardan oluşan bir ekip hızla harekete geçer. Sismologlar, jeologlar, volkanologlar ve kurtarma ekipleri bir araya gelerek, büyük bir felaketi önlemenin ve ada halkını korumanın yollarını araştırmak üzere bir araya gelirler. Ekip zamana karşı yarışıyordur.

Kategori: Aksiyon, Gerilim, Bilim-Kurgu, TV film

Süre: 86 dak.

2.8 IMDB Puanı 90 İzlenme
Last Three Days
3.6
2020

Gizli bir polis, tehlikeli bir suç örgütüyle karıştırıldıktan sonra uyanır ve eşini, karısını ve hayatının üç gününü özlediğini keşfeder.

Kategori: Aksiyon, Suç, Gizem

Süre: 86 dak.

3.6 IMDB Puanı 455 İzlenme
American Ninja 3: Blood Hunt
3.7
1989

Teröristler için ölümcül bir virüs hazırlayan deli bir bilim adamını durdurmak için, deneyimli dövüşçü Sean, nam-ı diğer Amerikan Ninja devreye sokulur.

Kategori: Aksiyon, Macera, Dram

Süre: 89 dak.

3.7 IMDB Puanı 100 İzlenme
American Ninja 4: The Annihilation
3.9
1990

CIA ajanı Sean Davidson ve sağkolu Carl azılı kötü adamlara karşı özel bir göreve çıkarlar. Seçkin bir Delta Force komandosu olan Mulgrew, bir grup tehlikeli ninja tarafından alıkoyulur ve işkence görmeye başlar. Ajan Sean ve Carl, bu psikopat varlıkların sığınığına gidip komandoyu kurtarmak zorundadır. Öte yandan dünyanın geleceğini tehdit eden bir nükleer silah tehlikesi de söz konusudur. Ancak iki ajan da bu zorlu görev sırasında tutsak düşer. Şimdi hepsini kurtarmak eski bir CIA olan Joe Armstrong'un görevidir.

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 99 dak.

3.9 IMDB Puanı 77 İzlenme