Film Arşivi

Tüm Filmler
Red Right Hand
5.3
2024

Cash, küçük bir Appalachian kasabasında sessiz ve dürüst bir hayat yaşamaya çalışıyor. Acımasız bir suç patronu onu tekrar kendi hizmetine girmeye zorladığında, çok geçmeden ailesini ve evini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürebileceğini öğrenir.

Kategori: Aksiyon, Gerilim, Suç

Süre: 111 dak.

5.3 IMDB Puanı 3011 İzlenme
The Warriors
7.5
1979

Walter Hill bu filmde gangster hikayesini ortaya koymuş. 1979 yapımı filmde New York’ta Coney Adası Çetesi The Warriors’un; büyük çeteler arası toplantıda en büyük çete Riffs’in liderini öldürmesi suçlamasıyla başlıyor. Warriors’un bu olay sonrasında yaşadıkları birgünü konu alıyor.

Kategori: Gerilim, Aksiyon

Süre: 94 dak.

7.5 IMDB Puanı 1553 İzlenme
Lakshya
7.8
2004

Ordudan ayrılan şımarık bir genç, tekrar orduya yazılır ve subay olarak cesaretini kanıtlar. Tam bu sırada savaş çıkar.

Kategori: Dram, Aksiyon, Savaş, Romantik

Süre: 186 dak.

7.8 IMDB Puanı 445 İzlenme
The Tiger's Apprentice
5.7
2024

Büyükannesinin ölümü ile öksüz kalan Tom Lee, insan formunu alabilen, Hu adındaki bir kaplan tarafından koruma altına alındığını öğrenir. Büyülü bir dünyaya adım atan küçük çocuk, kendisini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Kategori: Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 84 dak.

5.7 IMDB Puanı 1546 İzlenme
The Accountant
7.3
2016

Christian Wolff dahi denebilecek bir matematik uzmanıdır. İnsanlardan çok rakamlarla içli dışlı olan karakter normal bir muhasebe uzmanı gibi görünse de aslında dünyanın en tehlikeli suç örgütleri için freelance olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'nın Suç Yürütme Birimi kendisini araştırmaya başladığında dikkat çekmemek için sıradan gördüğü tehlikesiz bir müşteriyle anlaşan uzman, robotik şirketinde çalışan muhasebe uzmanı kısa bir sürede müşterisinin o kadar da sıradan bir problemi olmadığını fark eder. Christian hesaplarda keşfettiği milyonlarca dolar tutan tutarsızlık üzerine çalıştıkça başına açılan tehlike de büyümeye başlar...

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 128 dak.

7.3 IMDB Puanı 417754 İzlenme