Film Arşivi

Tüm Filmler
Kral Şakir: Devler Uyandı
5.7
2024

Ünlü bir teknoloji firması, elektronik cihazların mobil hale gelip, yapay zeka ile hareket edebildikleri bir sistem geliştirmiştir. Şakir ve ailesi de bu firmanın yaptığı ürünlere hayranlık beslemektedir. Fakat Şirket’in sahibi Harun adındaki yatırımcı, geçmişte Şakir’in babaannesi olan arkeolog Seniha'nın önderliğinde keşif gezileri düzenlemiş ve tarihler öncesine ait bir taşı ortaya çıkarmıştır. Bu taşın içine hapsolmuş, kötü savaşçı ise, yüzyıllardır kilitli kaldığı bu taştan dışarı çıkar ve Harun’un içine girer. Harun, yarattığı teknolojik orduyu dünyayı ele geçirmek üzere harekete geçirir. Şakir ve ailesi ise, hem kayıp olan babaanne Seniha'yı bulmaya çalışacak, hem de dünyayı kötü niyetli savaşçıdan korumaya çalışacaklardır.

Kategori: Animasyon

Süre: 85 dak.

5.7 IMDB Puanı 4107 İzlenme
Rock Dog 3: Battle the Beat
4.8
2022

Dünyayı gezdikten sonra biraz ara verip köyüne dönen Bodi, kız grubu K-9’un, Angus Scattergood’un kim olduğunu bilmediğini öğrendiğinde, yeni nesil rock yıldızlarına ilham vermek için müzikal yarışma programı Battle the Beat’e katılmaya karar verir. Ancak Bodi, TV şovuna dahil olurken çiğneyebileceğinden daha fazlasını ısırır ve hedeflerini gözden kaçırarak bir gecede tanınmış ve popüler bir TV kişiliği haline gelir.

Kategori: Macera, Animasyon, Komedi

Süre: 90 dak.

4.8 IMDB Puanı 627 İzlenme
Rock Dog 2
5.1
2021

Devam filmi Rock Dog 2, Bodi ve arkadaşlarının yeni serüvenini konu ediniyor. Artık Bodi ve grubu Gerçek Mavi yerel olarak ünlü olmuştur ve hatta sadık hayranları bile vardır! Müzik patronu Lang, pop yıldızı Lil’Foxy ile turne yapma fırsatı verdiğinde Bodi ve arkadaşları ünlü olmanın bir bedeli olduğunu ve ancak kendi özüne sadık kalarak rock’n roll gücünü ortaya çıkaracağını öğrenirler.

Kategori: Animasyon, Macera, Komedi

Süre: 87 dak.

5.1 IMDB Puanı 12831 İzlenme
Rock Dog
5.9
2016

Bodi, koca gözlü bir Tibet çomarıdır ve babasından sevimli koyunların yaşadığı kasabayı koruma liderliğini alması beklenmektedir. Fakat Bodi?nin böyle bir amacı yoktur. Bir gün gökyüzünden bir radyo düşer ve Bodi efsanevi rokçı Angus Scattergood?un şarkısını duyar ve dünyası değişir. Babasının tüm itirazlarına rağmen, Bodi hayellerinin peşinden koşmak için kasabayı terkedip, büyük şehire gider. Fakat babasının ve kasabanın ezeli düşmanı aç kurtların öncüsü Linnux ve çetesi Bodi?nin peşindedir. Linnux, Bodi?yi kasabaya geri dönmenin ve lezettli koyunlara yakın olmanın bileti olarak görür. Şimdi Bodi, aile ve arkadaşlarını kurtarmak ve yeni bulduğu hayellerinin peşinden koşmak arasında seçim yapmak durumundadır.

Kategori: Animasyon, Komedi, Macera

Süre: 90 dak.

5.9 IMDB Puanı 34301 İzlenme
Descendants: The Royal Wedding
5.7
2021

Auradon'un güçlü çifti, arkadaşları ve aileleriyle birlikte yaptıkları destansı bir kutlamada "Ben yaparım" demeye hazırlanırken sonsuza dek mutluluk devam ediyor, ancak Hades her şeyi mahvetmekle tehdit ediyor.

Kategori: Dram, Animasyon, Aile, Komedi

Süre: 22 dak.

5.7 IMDB Puanı 1068 İzlenme