Film Arşivi

Tüm Filmler
Wish
5.7
2023

Keskin bir zekaya ve sevdiklerine büyük bir bağlılığa sahip 17 yaşındaki Asha, her dileğin gerçekleşebileceği bir krallık olan Rosas'ta yaşar. Bir çaresizlik anında, yıldızlara bir dilek tutar ve buna kozmik bir güç tarafından yanıt verilir; Star adı verilen sonsuz enerjiye sahip küçük bir top. Star ve Asha birlikte en büyük düşmanla yüzleşir ve kararlı bir kişinin arzusunun yıldızların büyüsüyle birleştiğinde harikalar yaratabileceğini kanıtlar.

Kategori: Animasyon, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 95 dak.

5.7 IMDB Puanı 1680 İzlenme
Paprika
7.7
2006

Herkesin birbirinin düşlerini download edebildiği bir dünyada yaşamak nasıl olurdu dersiniz? Gelin bu sorunun cevabını Paprika'da arayalım...Terapistlerin, hastalarının düşlerine girmelerini sağlayan özel bir makine bir gün gizemli bir şekilde çalınınca dünya üzerinde ciddi bir karmaşa yaşanmaya başlar. İnsanların bütün rüyalarının ortaya dökülmesi ile düş ile gerçek arasındaki o sınır kalkacak ve cehennemi bir kaos hakim olacaktır. Bütün bu karmaşayı ise durdurabilecek tek bir kişi vardır: genç terapist Paprika!

Kategori: Bilim-Kurgu, Gerilim, Gizem, Animasyon

Süre: 90 dak.

7.7 IMDB Puanı 898 İzlenme
Fukrey Boyzzz: Space Mein Fukrapanti
8.3
2020

Uzaylılarla ilgili kötü bir rüyanın gerçekleşmesinin ardından eğlenceyi seven bir üçlü, insan zekasının Dünya gezegeninden çalınmasını önlemelidir.

Kategori: Animasyon

Süre: 74 dak.

8.3 IMDB Puanı 0 İzlenme
If Anything Happens I Love You
7.8
2020

Okulda yaşanan trajik bir silahlı saldırının ardından çocuklarının yasını tutan iki kederli ebeveyn içinde bulundukları duygusal boşlukta bir yolculuğa çıkar.

Kategori: Animasyon, Dram

Süre: 12 dak.

7.8 IMDB Puanı 366 İzlenme
The Tiger's Apprentice
5.7
2024

Büyükannesinin ölümü ile öksüz kalan Tom Lee, insan formunu alabilen, Hu adındaki bir kaplan tarafından koruma altına alındığını öğrenir. Büyülü bir dünyaya adım atan küçük çocuk, kendisini zorlu bir maceranın içinde bulur.

Kategori: Aksiyon, Animasyon, Fantastik, Aile, Macera

Süre: 84 dak.

5.7 IMDB Puanı 1547 İzlenme