Film Arşivi

Tüm Filmler
Lift Like a Girl
7.7
2020

Gelecek vaat eden bir sporcunun ve İskenderiye'deki kadın halter topluluğunun iç yaşamına samimi bir yolculuk. Zebiba 4 yıl boyunca tozdan altına doğru yolunu bulurken, büyük kayıplar da dahil olmak üzere zaferler ve yenilgiler yaşar.

Kategori: Belgesel

Süre: 93 dak.

7.7 IMDB Puanı 422 İzlenme
Jim & Andy: The Great Beyond
7.6
2017

Jim Carrey, 1999'da "Man on the Moon" filminde kült komedyen Andy Kaufman'ı canlandırmış ve büyük övgüler almıştı. Ancak filmin set arkası da bir o kadar etkileyiciydi. Kaufman'ın ailesi ve arkadaşlarının eksik olmadığı kalabalık film setinde Kaufman ya da onun sıklıkla kullandığı salon şarkıcısı alter ego karakteri Tony Clifton olarak dolaşan Carrey'nin role adanmışlığı ve inandırıcılığı o kadar yüksekti ki, set aralarında bile rolden çıkmıyor ve set ekibi Carrey'ye seslenirken, o gün yansıtmayı seçtiği karaktere göre "Tony" ya da "Andy" diye hitap ediyorlardı. Carrey'nin adanmışlığı 100 saatlik set görüntüleri arasından ayaklanan ve röportajlarla zenginleştirilen bu belgeselde ortaya konuyor. Carrey 18 yıl aradan sonra geriye dönüp bakarak kendi hayatı ile Kaufman arasındaki paralellikleri, Andy ve Tony karakterlerini canlandırırkenki deneyimlerini ve kariyerindeki süreci seyircilerle paylaşıyor.

Kategori: Komedi, Belgesel

Süre: 94 dak.

7.6 IMDB Puanı 266 İzlenme
Justin Timberlake + The Tennessee Kids
7.6
2016

Yönetmen Jonathan Demme, dünya turnesinin son gecelerinde gösteriyi öne çıkaran şeyleri yakalıyor: yetenekli müzisyenler, usta dansçılar ve etkileyici bir yıldız.

Kategori: Müzik, Belgesel

Süre: 90 dak.

7.6 IMDB Puanı 376 İzlenme
Jackass Forever
6.8
2022

Daha yaşlı ve ak saçlı ama daha az akıllı Johnny Knoxville ve çetesi başka bir çılgın gösteri ve kötü fikir için geri dönüyor. Yeni arkadaşlar ve bir sürü ünlü konukla birlikte, ekip, kesinlikle kimsenin güvende olmadığı ve tüm duyuların yıprandığı saçma sapan şakalar yapıyor. Patlayan lazımlıklardan hokey disklerine, fındıklara ve eğlenmeyen bir boğa için sihir yapmaya kadar, Jackass Sonsuza Dek daha önce hiç yaşamadığınız eğlenceli bir hız treni yolculuğu gibi.

Kategori: Komedi, Belgesel

Süre: 96 dak.

6.8 IMDB Puanı 389 İzlenme
Million Dollar Moon Rock Heist
6.2
2012

NASA'daki milyonlarca dolarlık ay taşı soygununun ardındaki inanılmaz hikayeyi ve bunun nasıl içeriden yapılan bir iş olduğunu ortaya koyacak yeni bir İngiliz belgeseli hazırlanıyor. Temmuz 2002'de 'fizik dehası' Thad Roberts ve üç suç ortağı, Houston, Teksas'taki Johnson Uzay Merkezi'nde NASA tarihindeki belki de şimdiye kadarki en büyük hırsızlığı gerçekleştirdiler. Roberts ve bir kadın suç ortağı, NASA kimliklerini kullanarak geceleyin merkeze sızarak her Apollo görevinden ay taşları içeren 600 lb'lik bir kasa çaldı. Daha fazlasını okuyun: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2141728 /Revealed-How-multi-milyon-dolar-NASA-moon-rock-heist-inside-job-conducted-physics-geniuses.html#ixzz2TKOQJuhy Bizi takip edin: Twitter'da @MailOnline | Facebook'ta DailyMail

Kategori: Belgesel

Süre: 44 dak.

6.2 IMDB Puanı 0 İzlenme