Film Arşivi

Tüm Filmler
The Witches
6.8
1990

Roald Dahl'ın aynı isimli kitabından uyarlanmış bu filmde, fareye çevrilen bir çocuğun cadılarla mücadelesini izliyoruz.

Kategori: Korku, Aile, Fantastik

Süre: 91 dak.

6.8 IMDB Puanı 669 İzlenme
The Wizard of Oz
4.9
1925

Bir çiftçi kızı prenses olduğunu öğrenir ve bir kasırga nedeniyle Oz ülkesine sürüklenir.

Kategori: Komedi, Aile, Fantastik

Süre: 81 dak.

4.9 IMDB Puanı 380 İzlenme
Ghostbusters: Frozen Empire
6.4
2024

Spengler ailesi, hayaletleri bir sonraki seviyeye taşımak için çok gizli bir araştırma laboratuvarı geliştiren asıl Hayalet Avcıları ile ekip oluşturmak için her şeyin başladığı yere, ikonik New York City itfaiyesine geri döner. Ancak eski bir eserin keşfi şeytani bir gücü serbest bıraktığında evlerini korumak ve dünyayı ikinci bir Buzul Çağı’ndan kurtarmak için yeni ve eski Hayalet Avcıları güçlerini birleştirmelidir.

Kategori: Komedi, Fantastik, Macera

Süre: 115 dak.

6.4 IMDB Puanı 4886 İzlenme
The Swan Princess: A Fairytale Is Born
4
2023

Uberta, kraliçe olmadan önce, aniden krallığa atıldığında kocası Maximillian ile mütevazi bir hayat yaşadı. Zafer ve trajedi yoluyla, yeni nesil yöneticileri yetiştirirken sevilen bir Kraliçe olmak için gereken dersleri öğrenir. Uberta'nın kraliyet asasını Odette ve Derek'e devretme zamanı geldiğinde, rakip Kraliçe Wixom'un krallığın en büyük taç giyme törenini mahvetmek için kendi planları vardır.

Kategori: Aile, Animasyon, Fantastik

Süre: 88 dak.

4 IMDB Puanı 275 İzlenme
The Thousand Faces of Dunjia
5.4
2017

Dünya, kötü iblislerin ortalıkta dolaştığı kaotik bir çağda felaketin eşiğinde. Kötülüğü uzak tutmak için boksör dünyasından gizemli bir örgüt ortaya çıkar. Yeni bir polis memuru ve gizemli bir geçmişe sahip genç bir kız da bu gruba dahil olur ve grup inanılmaz bir maceraya atılır.

Kategori: Aksiyon, Fantastik, Macera

Süre: 113 dak.

5.4 IMDB Puanı 302 İzlenme