Film Arşivi

Tüm Filmler
The Scary of Sixty-First
4.6
2021

Manhattan'daki yeni dairelerinin karanlık bir sır barındırdığını öğrenen iki oda arkadaşının hayatı altüst olur.

Kategori: Gizem, Korku, Gerilim

Süre: 81 dak.

4.6 IMDB Puanı 404 İzlenme
The Slaughterhouse
5.7
2020

Kısa süre önce Fransa'daki hapishaneden serbest bırakılan Amir, mezbahada işçi olan babasının onu orada işlenen bir suçu örtbas etmesine yardım etmesi için çağırmasıyla kendini yeniden İran'da ve başını aşan bir durumda bulur.

Kategori: Aile, Gerilim, Dram

Süre: 101 dak.

5.7 IMDB Puanı 187 İzlenme
The Take
5.8
2007

Felix De La Pena, karısı Marina ve iki çocuğunun geçimini sağlayabilmek için Los Angeles'ın doğu yakasındaki Boyle Heights semtinde zırhlı araç sürücülüğü yapmaktadır. Ailenin hayatı, Felix'in, gözü dönmüş Baldwin'in soygunundan kurtulmasından sonra kâbusa döner.

Kategori: Gizem, Gerilim, Dram, Aksiyon

Süre: 96 dak.

5.8 IMDB Puanı 287 İzlenme
The Suspicious Death of a Minor
6.5
1975

Polis dedektifi Paolo Germi ve gizemli Marisa bir dans salonunda buluşur. Germi, Marisa'nın yanında taşıdığı sırdan habersizdir: Olumsuz koşullar onu fuhuş yapmaya zorlamıştır. Germi genç kızın vahşice öldürüldüğünü öğrenince katillerin peşine düşmeye karar verir. Soruşturması sırasında, arkasında sonsuz bir kan izi bırakan entrika ve şaşkınlıkla dolu bir dünyaya girer.

Kategori: Korku, Suç, Gerilim, Komedi

Süre: 100 dak.

6.5 IMDB Puanı 422 İzlenme
The Gold-Laden Sheep and The Sacred Mountain
6.5
2018

Bir Hava Kuvvetleri jetinin Himalayalar'a düşmesinin ardından yaşlı bir çoban, pilotunu bulmak için sürüsünden ayrılır. Ama jetin düştüğü dağ kutsaldır ve çobanın niyeti değildir. Yasak topraklarda yürürken uzay ve zaman boyutları arasında mücadele ediyor. Yırtıcı hayvanların etrafta dolaşmasıyla geride kalan sürü dağılıyor ve başsız kalıyorlar.

Kategori: Gerilim, Gizem

Süre: 97 dak.

6.5 IMDB Puanı 259 İzlenme