Film Arşivi

Tüm Filmler
Your Lucky Day
5.8
2023

Noel Arifesinde küçük bir markette, dünyanın en zeki adamı 156 milyon dolarlık büyük ikramiyeyi yakaladığını duyurur. Düşük seviyeli bir sokak haydutu olan Sterling, umulmadık bu haberin ardından silahını çekip, bileti ister. Kazanılan piyango bileti konusundaki anlaşmazlık kısa sürede ölümcül bir rehine durumuna dönüşür. Tanıklar, 156 milyon dolarlık bir pay için tam olarak ne kadar ileri gideceklerine ve ne kadar kan dökmeye hazır olduklarına karar vermek zorundadır.

Kategori: Gerilim

Süre: 89 dak.

5.8 IMDB Puanı 2915 İzlenme
In the Land of Saints and Sinners
6.2
2023

In The Land Of Saints And Sinners, kendisini ölümcül bir oyunun içinde bulan eski bir suikastçının hikayesini konu ediyor. Uzak bir İrlanda köyünde yaşayan Finbar, ömür boyu işlediği günahların ardından kefaret için savaşmak zorunda kalan emekli bir suikastçıdır. Kendini üç intikamcı teröristle tehlikeli bir oyunun içinde bulduğunda, hangi bedeli ödemeye razı olduğuna karar vermelidir. Azizler ve günahkarlar diyarında bazı günahlar gömülemez.

Kategori: Gerilim, Aksiyon, Suç

Süre: 106 dak.

6.2 IMDB Puanı 6590 İzlenme
57 Seconds
5.3
2023

57 Seconds, hayatını değiştirecek bir cihaz keşfeden bir adamın hikayesini konu ediyor. Bir teknoloji blog yazarı, zamanı değiştiren bir cihaz keşfeder. Bu keşfini, geçmişi yeniden yazmak ve ailesini yok eden acımasız şirket imparatorluğundan intikam almak için kullanmaya karar verir. Ancak bu eylemler çok geçmeden korkunç bir olaylar zincirini tetikler ve onu her saniyenin önemli olduğu, hayatta kalmak için mücadele etmek zorunda olduğu bir savaşa iter.

Kategori: Gerilim, Bilim Kurgu

Süre: 99 dak.

5.3 IMDB Puanı 11204 İzlenme
Doi Boy
5.6
2023

Bir mülteci, Tayland'da seks işçisi olarak yeni bir kimliğe bürünür ve daha iyi bir hayat umuduyla bir müşterisinin riskli planına dâhil olur.

Kategori: Dram, Romantik, Gerilim

Süre: 98 dak.

5.6 IMDB Puanı 9799 İzlenme
I Don't Expect Anyone to Believe Me
5.8
2023

Juan Pablo Villalobos, kız arkadaşı Valentina ile birlikte edebiyat alanında doktora eğitimi almak üzere Barselona'ya gitmeye karar verir. Ancak Meksika'dan ayrılmadan önce bir suç şebekesine bulaşır ve bu da ona hayatının romanını yazmaya ilham verir.

Kategori: Gerilim, Komedi

Süre: 117 dak.

5.8 IMDB Puanı 7329 İzlenme