Film Arşivi

Tüm Filmler
The Scary of Sixty-First
4.6
2021

Manhattan'daki yeni dairelerinin karanlık bir sır barındırdığını öğrenen iki oda arkadaşının hayatı altüst olur.

Kategori: Gizem, Korku, Gerilim

Süre: 81 dak.

4.6 IMDB Puanı 451 İzlenme
The Take
5.8
2007

Felix De La Pena, karısı Marina ve iki çocuğunun geçimini sağlayabilmek için Los Angeles'ın doğu yakasındaki Boyle Heights semtinde zırhlı araç sürücülüğü yapmaktadır. Ailenin hayatı, Felix'in, gözü dönmüş Baldwin'in soygunundan kurtulmasından sonra kâbusa döner.

Kategori: Gizem, Gerilim, Dram, Aksiyon

Süre: 96 dak.

5.8 IMDB Puanı 296 İzlenme
The Gold-Laden Sheep and The Sacred Mountain
6.5
2018

Bir Hava Kuvvetleri jetinin Himalayalar'a düşmesinin ardından yaşlı bir çoban, pilotunu bulmak için sürüsünden ayrılır. Ama jetin düştüğü dağ kutsaldır ve çobanın niyeti değildir. Yasak topraklarda yürürken uzay ve zaman boyutları arasında mücadele ediyor. Yırtıcı hayvanların etrafta dolaşmasıyla geride kalan sürü dağılıyor ve başsız kalıyorlar.

Kategori: Gerilim, Gizem

Süre: 97 dak.

6.5 IMDB Puanı 304 İzlenme
The Pledge
6.8
2001

Jerry Black şeriflikten emekliye ayrıldığı gece, kızı hunharca öldürülen anneye katili bulacağına dair söz verir. Polisin yanlış adamı tutukladığına inanan Jery, aynı bölgede sarı saçlı üç kız çocuğunun daha öldürüldüğünü farkeder. Bu ipucundan da yola çıkan emekli polisle katil zanlısı arasında amansız bir kovalamaca başlar.

Kategori: Dram, Suç, Gerilim, Gizem

Süre: 123 dak.

6.8 IMDB Puanı 519 İzlenme
The Lady Vanishes
6
1979

2. Dünya Savaşı'nın arifesinde, çılgın mirasçı Amanda Kelly trenle İsviçre'ye gider. Almanya'dan geçerken aniden ortadan kaybolan tatlı, yaşlı bir kadınla tanışır. Perişan bir halde, kadının asla orada olmadığını iddia eden yolcu arkadaşlarına sorular sorar. Bütün bunların kendi aklında mı olduğundan yoksa daha kötü bir planın mı söz konusu olduğundan emin olmayan Amanda, gerçeği keşfetmek için fotoğrafçı Robert Condon'la iş birliği yapar.

Kategori: Romantik, Gerilim, Komedi, Gizem

Süre: 97 dak.

6 IMDB Puanı 594 İzlenme