Film Arşivi

Tüm Filmler
DC Down
3
2023

Washington DC'yi sarsan güçlü sismik sarsıntının ardından Ordu Mühendisler Birliği zamana karşı çılgın bir yarış başlatır. Görevleri: Kendini çökmüş yapıların enkazı altında sıkışıp kalmış bulan başkanı kurtarmak. Ancak kaos ve yıkımın ortasında, felaket olayını gizli amaçlar için istismar etmeye çalışan kötü niyetli bir plan ortaya çıkar. Sarsıntılar azalıp hava tozla dolarken, ülkenin başkenti harabeye dönmüş durumda, bu da doğanın öfkesinin gücünün bir kanıtı. Acil durum sirenleri çalıyor ve bir aciliyet duygusu atmosfere yayılıyor. Yıkımın kalbinde, Ordu Birlikleri'nin kendini adamış üyeleri, ulusun liderini kurtarma konusundaki sarsılmaz bağlılıklarıyla bir araya geliyor. Enkazın derinliklerinde başkanın dayanıklılığı bir umut ışığına dönüşüyor.

Kategori: Gerilim, Aksiyon, TV film, Korku

Süre: 90 dak.

3 IMDB Puanı 138 İzlenme
Invasion of the Body Snatchers
7.4
1978

San Fransisco'da gökyüzünden yağan sporlar birbirinden güzel çiçekler açmasına sebep olur. Bunlardan birini incelemek için eve getiren araştırmacı Elizabeth Driscoll, bir süre sonra erkek arkadaşının tuhaf davranışlarından rahatsız olur. Soğuk ve mesafeli davranmaya başlayan Geoffrey'deki değişim karşısında dehşete kapılarak Sağlık Bakanlığı'ndaki iş arkadaşı Matthew Bennel'den yardım ister. Aslında sporların, uzaydan gelen, kurbanlarını uykuda avlayarak bedenlerini kopyalayan yarı bitkisel istilacılar olduğu ortaya çıkar. Elizabeth ve Matthew, arkadaşları Jack ve Nancy'nin de yardımıyla, giderek herkesin birer "kopya"ya dönüştüğü şehirde, umutsuz bir savaşa girişirler.

Kategori: Bilim-Kurgu, Korku

Süre: 116 dak.

7.4 IMDB Puanı 110 İzlenme
Frogs
4.4
1972

Jason Crockett, ailesini doğum günü kutlaması için adadaki malikanesine davet eden yaşlanan, huysuz, fiziksel engelli bir milyonerdir. Pickett Smith, bir ekoloji dergisi için kirlilik tasarımı yapan serbest çalışan bir fotoğrafçı. Jason Crockett doğadan nefret ediyor ve mülkünde gezinen her şeyi zehirliyor. Doğum günü gecesi kurbağalar ve doğanın diğer üyeleri Crockett'in borcunu ödemeye başlar.

Kategori: Korku

Süre: 90 dak.

4.4 IMDB Puanı 96 İzlenme
The Vampire Lovers
6.4
1970

Karnstein Ailesi, Styria'nın kalbinde, ölümlü ölümlerinden sonra bile, taze kana duydukları arzuyla mezarlarından çıkıp kırsal kesime kötülük saçıyor. Ailesi Karnstein vampirizminin kurbanı olan Baron Hartog, onların mezarlarını açıyor ve şeytani kalplerine bir kazık saplıyor. Yerini tespit edemediği mezarlardan biri de efsanevi güzel Mircalla Karnstein'ın mezarıdır. Mircalla, ailesinin katliamının intikamını almak ve kan arzusunu tatmin etmek için yeniden ortaya çıkana kadar, o tüyler ürpertici geceyi yıllar süren barış takip eder.

Kategori: Korku

Süre: 91 dak.

6.4 IMDB Puanı 105 İzlenme
The Woods
5.6
2006

Sorunlu bir kız uzak bir New England yatılı okuluna gönderildiğinde, kendisini ormanın ötesinde neyin gizlenebileceğini merak ederken bulur.

Kategori: Gerilim, Korku, Gizem

Süre: 91 dak.

5.6 IMDB Puanı 109 İzlenme