Film Arşivi

Tüm Filmler
The Greatest Hits
6.2
2024

Harriet, bazı şarkıların onu gerçek anlamda bir zaman yolculuğuna çıkardığını fark eder. Müzik ve hafıza arasındaki bağlantıyı kullanarak bir yandan şimdiki zamanda yeni bir aşka yol alırken bir yandan da geçmiş bir aşkı yeniden yaşayan Harriet, geçmişi değiştirip değiştirmemek konusunda kararsızdır.

Kategori: Romantik, Dram, Müzik

Süre: 94 dak.

6.2 IMDB Puanı 796 İzlenme
The Lady Vanishes
6
1979

2. Dünya Savaşı'nın arifesinde, çılgın mirasçı Amanda Kelly trenle İsviçre'ye gider. Almanya'dan geçerken aniden ortadan kaybolan tatlı, yaşlı bir kadınla tanışır. Perişan bir halde, kadının asla orada olmadığını iddia eden yolcu arkadaşlarına sorular sorar. Bütün bunların kendi aklında mı olduğundan yoksa daha kötü bir planın mı söz konusu olduğundan emin olmayan Amanda, gerçeği keşfetmek için fotoğrafçı Robert Condon'la iş birliği yapar.

Kategori: Romantik, Gerilim, Komedi, Gizem

Süre: 97 dak.

6 IMDB Puanı 567 İzlenme
A Drama of Jealousy (and Other Things)
7.1
1970

Bir duvar ustası ile çiçekçi birbirine âşık olur, ancak kadın bir pizza şefine gönlünü kaptırınca cicimayı pek de uzun sürmez.

Kategori: Romantik, Komedi, Dram

Süre: 105 dak.

7.1 IMDB Puanı 642 İzlenme
The Immigrant
7.6
1917

Avrupalı ​​bir göçmen, New York'a varır varmaz başını belaya sokmak için zorlu bir yolculuğa katlanır.

Kategori: Romantik, Komedi

Süre: 30 dak.

7.6 IMDB Puanı 229 İzlenme
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu: Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!
6.9
2021

Mikuri ve Hiramasa hem çalışıyor hem de ev işlerini paylaşıyorlar. Birlikte huzurlu günler geçirirler. Mikuri bir gün hamile olduğunu öğrenir. Evlenmeye karar verirler ama çok geçmeden sorunlarla karşılaşırlar. Mikuri hamilelik rahatsızlığından muzdariptir ve Hiramasa, önemli bir proje bitmeden babalık izni almaya karar verir. Çift, doğum ve yetiştirmeyle ilgili alışılmadık durumlarla karşılaşır. Zor zamanlardan geçiyorlar.

Kategori: Romantik, Dram, TV film

Süre: 122 dak.

6.9 IMDB Puanı 615 İzlenme