Film Arşivi

Tüm Filmler
Rocky Balboa
7.1
2006

Rocky Balboa ringlere veda edeli seneler olmuştur. Artık eski günlerin hayali ile yaşamaktadır. Eski günlerden hayali ise vefat etmiş olan eşi Adrian Balboa'dır. Eski dostu Paulie (Burt Young) "Artık geçmişi bırak Rocky, bu günü yaşa" dese de Rocky bildiğini okuyacaktır. NOT: Dublajda Rocky'yi değerli Sezai Aydın seslendirmiştir.

Kategori: Dram, Spor, Aksiyon

Süre: 102 dak.

7.1 IMDB Puanı 207884 İzlenme
Rocky V
5.4
1990

Ivan Drago ile geçirdiği ağır maçın ardından evine geri dönen Rocky Balboa, maçtan beyninde bir hasarla çıkmıştır. Hastalığı sebeiyle ringlere dönme konusunda isteksiz gözüken Rocky, başka boksörlerin antrönörlüğünü yapmayı düşünmektedir.. NOT: Dublajda Rocky'yi değerli Sezai Aydın seslendirmiştir.

Kategori: Spor, Dram

Süre: 104 dak.

5.4 IMDB Puanı 196369 İzlenme
Rocky IV
6.9
1985

Rocky Balboa, dostu Apollo Creed'e Rus devi Ivan Drago ile yapacağı maç için yardım eder.ü 1985 tarihli Rock 4, serinin en fazla ilgi çeken filmlerinden biri oldu. Özellikle Amerika ile Sovyetler arasında, ring düzleminde yaratılan rekabetin, promosyon çalışmaları sırasında yeni bir dünya savaşı şeklinde sunulması da bunda etkili oldu. Kamera arkasında da Stallone'yi gördüğümüz film, bir 80'ler klasiği olan Brigitte Nielsen'e de yer veriyor. NOT: Dublajda Rocky'yi değerli Sezai Aydın seslendirmiştir.

Kategori: Dram, Spor

Süre: 91 dak.

6.9 IMDB Puanı 549290 İzlenme
Rocky III
6.8
1982

Kısa bir süre sonra Rocky'e yeni rakipler çıkmaya başlar. Kendisini çalıştıran Mickey'i kaybettiği için, yakın dostu Creed onu çalıştırmaya başlar. Rocky 3'ün senarist ve yönetmeni, bir önceki filmde olduğu gibi Sylvester Stallone... NOT: Dublajda Rocky'yi değerli Sezai Aydın seslendirmiştir.

Kategori: Dram, Spor

Süre: 99 dak.

6.8 IMDB Puanı 311369 İzlenme
Rocky II
7.3
1979

Adı sanı duyulmamış amatör boksör Rocky Balboa, Dünya Ağırsiklet Güreş Şampiyonu Apollo Creed'i devirerek herkesi şaşkınlığa sürüklemiş, iyi paralar kazanmakla birlikte, adının da duyulmasını sağlamıştır. Maçın fırtınalarının ardından kendisini konforlu aile yaşantısına veren Rocky, Creed'in yeni bir maç teklifini reddemez, ve yüzyılın rövanşı için geri sayım başlar.. NOT: Dublajda Rocky'yi değerli Sezai Aydın seslendirmiştir.

Kategori: Dram, Spor

Süre: 119 dak.

7.3 IMDB Puanı 343250 İzlenme