Film Arşivi

Tüm Filmler
Abang Adik
7.3
2023

Abang ve Adi, günümüz Malezya'sında yaşayan belgesiz yetimlerdir. Sağır ve dilsiz olan ağabeyi yoksulluk dolu bir hayata teslim olurken, küçük kardeşi öfkeyle yanmaktadır. Acımasız bir kaza, ilişkilerinin kırılgan dengesini bozar.

Kategori: Dram, Suç

Süre: 115 dak.

7.3 IMDB Puanı 113 İzlenme
Line of Duty
5.3
2019

Zamanında yapmış olduğu hata nedeniyle gözden düşmüş bir polise dönüşen Frank Penny, görevdeki son zamanlarını polislik yaparak geçirir. Telsizde duyduğu ihbara seyirci kalamayan Penny, çok geçmeden küçük bir kızı kaçıran kişiyi vurduğunu fark edecek, sonrasında ise kızı ölmeden vaktinde kurtarabilmek için zamana karşı yarışacaktır.

Kategori: Aksiyon, Suç, Gerilim

Süre: 98 dak.

5.3 IMDB Puanı 29913 İzlenme
Hovering Blade
6.4
2024

Ergenlik çağındaki kızına vahşice tecavüz edilip öldürülmesinin ardından bekar bir baba, sorumlu gençlerden intikam almak ister. Adalet arayışı, hem failler hem de polis açısından ölümcül bir kedi-fare oyununa dönüşüyor.

Kategori: Dram, Suç, Gizem

Süre: 107 dak.

6.4 IMDB Puanı 2144 İzlenme
Bire On Vardı
6.3
1963

İstanbul’a zengin olma hayalleriyle gelen Mehmet, iş bulamayınca hırsızlık yapar. İşlediği suçun ızdırabıyla bir gece kulübüne gider. Kulüpte dansçı olarak çalışan Fatma ile tanışır. Fatma’ya yaşadıklarını anlatır. Konuştukça aynı kaderi paylaştıklarını fark ederler. Fatma da ünlü olma hayalleriyle geldiği İstanbul’da gece kulübüne düşmüştür. Bu karşılaşmanın kader olduğuna inanarak bir plan yaparlar. İstanbul’dan kurtulmak için yaptıkları bu plan karşılarına yeni engeller çıkarır.

Kategori: Gerilim, Suç

Süre: 89 dak.

6.3 IMDB Puanı 857 İzlenme
Ghost Dog: The Way of the Samurai
7.5
1999

Ghost Dog'un hayat dinamiklerini yalnızca iki olgu belirliyor. Birincisi Hagakure: The Way of the Samurai isimli bir kitap. Bir diğeri ise yıllar önce onu ölümden kurtarmış olan lokal bir gangster. Kendini samuray gibi eğiten bu tuhaf adam, içgüdüsel olarak kendisini ölümden kurtaran adama büyük bir sadakat duyduğu için, her şeyi yapabilecek bir silah * Jim Jarmusch'un yönettiği Ghost Dog, ünlü yönetmenin her zamanki dokunuşlarını da bünyesinde barındırıyor.

Kategori: Suç, Dram

Süre: 116 dak.

7.5 IMDB Puanı 1719 İzlenme