Film Arşivi

Tüm Filmler
Jaane Jaan
7.2
2023

Bir suç işleyen bekâr bir anne ve kızı ile polis soruşturması sırasında suçu örtbas etmelerine yardımcı olan bir komşu.

Kategori: Suç, Dram, Gizem

Süre: 139 dak.

7.2 IMDB Puanı 204 İzlenme
Good Luck Jerry
5.5
2022

Paraya çok ihtiyacı olan Jerry, uyuşturucu kaçakçılığının tehlikeli dünyasına çekilir. Yüksek bahisli bir sevkiyatı teslim etmekle görevlendirildiğinde işler ters gider.

Kategori: Komedi, Suç, Dram

Süre: 148 dak.

5.5 IMDB Puanı 1789 İzlenme
Mob Land
5.3
2023

Dixie'nin kalbinin derinliklerinde, bağımlılığın tahribatıyla mücadele eden küçük bir kasabada, yerel bir şerif, çaresiz aile babası Shelby ve pervasız erkek kardeşinin bir fabrikayı soyduğu sırada huzuru korumaya çalışır. Ancak sözde kolay soygun, New Orleans mafyasının intikam peşindeki uygulayıcısı Clayton Minor'u uyararak şiddetli bir hal alır ve Shelby'nin karısı ve kızını tehdit eder..

Kategori: Aksiyon, Suç, Gerilim

Süre: 111 dak.

5.3 IMDB Puanı 3048 İzlenme
Till
7.2
2022

Till, beyaz bir kadınla flört etmekle suçlandıktan sonra 1955'te linç edilen 14 yaşındaki Afrikalı-Amerikalı Emmett Louis Till'in annesi Mamie Mobley Till'in oğlu için verdiği mücadeleyi konu ediyor. Oğlunun vahşice öldürülmesinin ardından acılı anne, oğlu için adalet arayışına girişir. Mamie Till-Mobley'in oğlu için açık tabutla cenaze töreni düzenlenmesi konusunda ısrarı, sivil haklar hareketinin yaratılmasına yardımcı olur.

Kategori: Biyografi, Suç, Dram

Süre: 130 dak.

7.2 IMDB Puanı 2144 İzlenme
Once Upon a Crime
5.1
2023

Kırmızı başlıklı bir kız olan Kırmızı Başlıklı Kız, yolculuğunda küllerle kaplı bir kız olan Cinderella ile tanışır. Bir cadı tarafından güzel bir elbise giydirilen ikili, baloya giderken balkabağı arabasındaki bir adama çarpar. Öğreneceklerinden korktukları için cesedi saklamayı başardılar ve Sindirella'nın prense aşık olduğu kaledeki baloya sağ salim ulaştılar. Bu sırada balo bir adamın cesedinin bulunmasıyla kesintiye uğrar. Kırmızı Başlıklı Kız ve Cinderella en büyük sıkıntıyla karşı karşıyadır.

Kategori: Macera, Komedi, Suç

Süre: 105 dak.

5.1 IMDB Puanı 2854 İzlenme
Mascarade
6.5
2022

Büyük sansasyon yaratan aşk filmi La belle époque / Yeni Baştan ile herkesin yüreğini ısıtan Nicolas Bedos bu kez hem komedi hem aşk filmi öğeleri taşıyan, bol entrikalı, tempolu bir polisiyeye imza atıyor. Bedos’un henüz yayımlanmamış kendi romanından uyarlayarak 35mm filme çektiği Maskeli Balo, dünya prömiyerini Yarışma Dışı gösterildiği Cannes Film Festivali’nde yaptı. Bir kaza sonucu kariyeri sonlanan yakışıklı dansçı Adrien, günlerini Fransız Riviera’sında geçimini sağlayan eski sinema yıldızı Martha’yla zaman öldürerek geçirmektedir. Adrien, son derece çekici Margot ile tanışır ve hayatı tümden değişir. İkili, daha parlak bir yaşantı hayaliyle şeytani bir komplo, duygusal bir maskeli balo peşine düşer. Riviera’da geçen Françoise Sagan romanlarıyla Somerset Maugham öyküleri ve kendi yaşamının “acınası bir dönemi”nden esinlenen yönetmen Bedos şöyle diyor: “Kendinden yaşlı kadınların himayesine giren kayıp bir ruhun hikâyesi diyebiliriz. Ve Riviera’nın kendimce son derece öznel bir portresi diyebiliriz. Bu film benim genel olarak insani ilişkiler ve özel olarak da aşk ilişkilerine dair şahsi kâbusum!”

Kategori: Suç, Dram

Süre: 134 dak.

6.5 IMDB Puanı 4455 İzlenme
Rosa Peral's Tapes
5.3
2023

Gerçek suç temalı bu belgesel, eski bir sevgilisinin yardımıyla partnerini öldürmekten hüküm giyen Rosa Peral'ın cezaevindeki ilk röportajına yer veriyor.

Kategori: Belgesel, Suç

Süre: 80 dak.

5.3 IMDB Puanı 3463 İzlenme
Scouts Honor: The Secret Files of the Boy Scouts of America
7
2023

Bu filmde, Boy Scouts of America’nın cinsel istismar vakalarını örtbas etme çabalarının uzun yıllar boyunca nasıl devam ettiği ve bu durumun mağdurlar üzerindeki yıkıcı etkileri anlatılıyor.

Kategori: Belgesel, Suç

Süre: 94 dak.

7 IMDB Puanı 3798 İzlenme
Little Bone Lodge
6.1
2023

Fırtınalı bir gecede kaçan iki suçlu kardeş, çareyi ıssız bir çiftlik evine sığınmakta bulur. Evde yaşayanlar olduğunu fark edip onları esir alan kardeşler, çok geçmeden evin karanlık bir sır barındırdığını keşfeder.

Kategori: Suç, Korku, Gerilim

Süre: 93 dak.

6.1 IMDB Puanı 9343 İzlenme
Pilgrims
5.9
2021

Indre ve Paulius son zamanlarda iletişim halinde değiller; ama ayağı alçıda olduğu için onu, erkek kardeşi ve erkek arkadaşının öldüğü havaalanı yakınlarındaki küçük bir kasabaya götürmeyi kabul eder.

Kategori: Suç, Dram

Süre: 92 dak.

5.9 IMDB Puanı 3745 İzlenme