Film Arşivi

Tüm Filmler
Red Right Hand
5.3
2024

Cash, küçük bir Appalachian kasabasında sessiz ve dürüst bir hayat yaşamaya çalışıyor. Acımasız bir suç patronu onu tekrar kendi hizmetine girmeye zorladığında, çok geçmeden ailesini ve evini korumak için her şeyi yapabileceğini, hatta öldürebileceğini öğrenir.

Kategori: Aksiyon, Gerilim, Suç

Süre: 111 dak.

5.3 IMDB Puanı 3048 İzlenme
Mea Culpa
4.1
2024

Bir savunma avukatı cinayetle suçlanan bir sanatçının davasını üstlenince ailesi, işi ve kendi tehlikeli arzuları arasında bir seçim yapmak zorunda kalır.

Kategori: Gerilim, Suç

Süre: 120 dak.

4.1 IMDB Puanı 1361 İzlenme
Manorama Six Feet Under
7.5
2007

Satyaveer, rüşvet aldığı iddiasıyla açığa alınan bir mühendistir. Ancak Manorama adında bir kadın, bayağı ve tamamen başarısız bir polisiye romanının gururlu yazarı Satyaveer'e, bir ilişkisi olduğundan şüphelendiği kocasını araştırması için başvurur.

Kategori: Dram, Gerilim, Gizem, Suç

Süre: 137 dak.

7.5 IMDB Puanı 694 İzlenme
Gangaajal
7.8
2003

Ganga Nehri boyunca Tejpur'un kurgusal şehridir. Amit Kumar yeni polis şefi. Yeraltı dünyasının taçsız kralı Sadhu Yadav, rastgele oğlu Sundar, insan hakları gazetecisi Rabidas, etrafta olup biten her şeye göz yuman polislerle karşı karşıyadır. Seçilen taktikler sayesinde bazı astları Amit'e güvenmeye başlar. Ancak bozuk bir sistemi kırmak zordur. Amit'in karısı Anuradha, vicdanının sesidir. Etrafta olanlardan dolayı acı çekiyor ve her hareketini sorguluyor. Buna canı sıkılan Amit ondan uzaklaşır. Bir seçim yapmalıdır. Sosyal gerçeğin mutlaka ahlaki olmadığını bilir. Kolay kararlar yok

Kategori: Dram, Suç

Süre: 157 dak.

7.8 IMDB Puanı 422 İzlenme
Guilty
5.4
2015

Bir tetikçi Jack yavaş yavaş kırmızı ışıklı bölgeye doğru yürüyor. Sokakta yürürken son derece çirkin yüzünden herkes onunla göz temasından kaçınıyor. Ting Ting, onu reddetmeyen tek fahişedir. Jack, Ting Ting'in karnında kurşunla yaralanan bir yara izi bulur. Ting Ting ise Jack'in yüzündeki dev yumruya hiçbir korku belirtisi göstermeden bakıyor. İkisi hızla bir bağ kurar ve Jack, Ting Ting'i yalnız bırakmaya dayanamaz. Ne pahasına olursa olsun Ting Ting'i sefil hayatından çıkarmaya karar verir. O andan itibaren hayatları bambaşka bir hal alır.

Kategori: Gerilim, Gizem, Suç, Romantik

Süre: 103 dak.

5.4 IMDB Puanı 525 İzlenme