Film Arşivi

Tüm Filmler
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu: Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!
6.9
2021

Mikuri ve Hiramasa hem çalışıyor hem de ev işlerini paylaşıyorlar. Birlikte huzurlu günler geçirirler. Mikuri bir gün hamile olduğunu öğrenir. Evlenmeye karar verirler ama çok geçmeden sorunlarla karşılaşırlar. Mikuri hamilelik rahatsızlığından muzdariptir ve Hiramasa, önemli bir proje bitmeden babalık izni almaya karar verir. Çift, doğum ve yetiştirmeyle ilgili alışılmadık durumlarla karşılaşır. Zor zamanlardan geçiyorlar.

Kategori: Romantik, Dram, TV film

Süre: 122 dak.

6.9 IMDB Puanı 625 İzlenme
Saving Giraffes: The Long Journey Home
7.4
2022

Kenya'nın Rift Vadisi eyaletinde zürafalar bir projenin parçası olarak yeniden tanıtıldı, ancak hayvan hakları aktivistleri, veterinerler ve topluluk temsilcileri sorunlar ortaya çıktığında küçük sürüye yardım etmek zorunda.

Kategori: Belgesel, TV film

Süre: 44 dak.

7.4 IMDB Puanı 326 İzlenme
Ranveer vs Wild with Bear Grylls
6.9
2022

Süperstar Ranveer Singh ve maceracı Bear Grylls'in nadir bir çiçek bulmak için Sırbistan'ın vahşi doğasında cesurca mücadele etmesine yardımcı olan bu etkileşimli özel gösteriye tıklayın.

Kategori: Macera, TV film, Aile

Süre: 70 dak.

6.9 IMDB Puanı 433 İzlenme
Deadwood: The Movie
7.4
2019

Deadwood, 1870'li yıllarda Güney Dakota’da küçük bir madenci kampı olarak kurulan bir yerleşim yerinin giderek büyüyerek adeta bir kent haline gelmesini konu edilen aynı isimli seriden beyaz perdeye uyarlanıyor. Karakterler, Güney Dakota’nın eyalet olmasını kutlamak için on yılın ardından yeniden bir araya geliyor. Onların bir araya gelişi eski rekabetlerin canlanmasına, ittifakların test edilip, eski yaraların yeniden açılmasına neden oluyor.

Kategori: Dram, TV film, Vahşi Batı

Süre: 110 dak.

7.4 IMDB Puanı 2674 İzlenme
Sky Sharks
5.7
2022

Köpekbalıkları hakkında bildiğimizi düşündüğümüz her şeyi kökten değiştirecek bu belgeselde dronelar ile köpekbalıklarını takip ediyoruz. Okyanusun en büyük yırtıcısı köpekbalıkları bize düşündüğümüzden çok daha yakın olabilir mi? Birçok köpekbalığının kıyılarımıza hayal edebileceğimizden daha yakın yaşadığına dair korkutucu bir keşife tanıklık ediyoruz.

Kategori: Belgesel, TV film

Süre: 44 dak.

5.7 IMDB Puanı 292 İzlenme