Oyuncu

Nestor Carbonell

Dead Drop
3.5
2013

Okyanusun 3000 fit üzerindeki bir uçaktan düşerek hayatta kaldıktan sonra, eski bir CIA ajanı, hükümet yüklenicisi olarak, kendi katilini bulmak için tehlikeli bir Kuzey Meksika uyuşturucu kaçakçılığı şebekesine yeniden sızar. Hafızası çözülürken, gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken ölümcül bir öfkeye düşer. Onu uçaktan kim attı? En iyi arkadaşı mıydı?

Kategori: Suç, Aksiyon, Gerilim

Süre: 91 dak.

3.5 IMDB Puanı 566 İzlenme
Crown Heights
6.7
2017

1980 seneyin ilkbaharında Flatbush, Brooklyn sokaklarında bir genç, silahla vurularak öldürülür. Polis, şüphelileri belirlemek için daha çocuk olan bir şahide baskı uygular. Bunun neticeninde Crown Heights doğumlu 18 yaşında olan Colin Warner, haksız yere hüküm giyer ve ömür boyu hapis ile cezalandırılır. Colin?in küçüklük arkadaşı olan Carl ?KC? King, hayatını Colin?in özgürlüğü için savaşmaya adar. Arkadaşı için temyiz süreciyle uğraşan ve avukat giderlerini karşılamak için borç alan King, hukuk sistemini öğrenebilmek adına legal kurye haline gelir.

Kategori: Dram, Suç, Biyografi

Süre: 94 dak.

6.7 IMDB Puanı 9078 İzlenme
The Dark Knight
9
2008

"Bazı insanlar para gibi mantıklı şeyler aramazlar. Onları satın almak, korkutmak, onlarla anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar dünyanın yanıp kül olduğunu görmek isterler sadece.” Hit aksiyon filmi “Batman Begins/Batman Başlıyor”u izleyen devam filmi “The Dark Knight/Kara Şövalye” yönetmen Christopher Nolan ve Bruce Wayne/Batman rolündeki başrol oyuncusu Christian Bale’i tekrar bir araya getiriyor. Teğmen Jim Gordon’un ve yeni Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımını alan Batman, Gotham City’deki organize suçu tamamen yok etmek için harekete geçer. Üçlü ittifak başlangıçta etkili olur ancak kısa süre sonra kendilerini, yükselişteki bir suç dahisinin avı olarak bulurlar. Joker diye bilinen suçlu, Gotham’ı anarşiye boğar ve Kara Şövalye’yi, kahraman ve kanun dışı suç savaşçısı arasındaki ince çizgiyi geçmeye bir adım daha yaklaştırır.

Kategori: Aksiyon, Dram, Suç

Süre: 152 dak.

9 IMDB Puanı 2335288 İzlenme