Oyuncu

Aaron Eckhart

Chief of Station
4.7
2024

Karısının ölümünün bir kaza olmadığını öğrenen eski bir CIA İstasyon Şefi, yeraltı casusluk dünyasına geri dönmek zorunda kalır ve bildiğini sandığı her şeye meydan okuyan bir komployu ortaya çıkarmak için bir düşmanla iş birliği yapar.

Kategori: Aksiyon, Gerilim

Süre: 0 dak.

4.7 IMDB Puanı 2378 İzlenme
The Pledge
6.8
2001

Jerry Black şeriflikten emekliye ayrıldığı gece, kızı hunharca öldürülen anneye katili bulacağına dair söz verir. Polisin yanlış adamı tutukladığına inanan Jery, aynı bölgede sarı saçlı üç kız çocuğunun daha öldürüldüğünü farkeder. Bu ipucundan da yola çıkan emekli polisle katil zanlısı arasında amansız bir kovalamaca başlar.

Kategori: Gizem, Gerilim, Suç, Dram

Süre: 123 dak.

6.8 IMDB Puanı 1386 İzlenme
The Bricklayer
5.1
2023

FBI ajanı Steve Vail, işi bırakmak zorunda kalır ve Chicago'da duvarcı ustası olur. Ancak teşkilat, bir grup suçluyu bulup onunla savaşması için onu çağırmak zorunda kalır.

Kategori: Gerilim, Aksiyon

Süre: 110 dak.

5.1 IMDB Puanı 7157 İzlenme
Rumble Through the Dark
6
2023

Rumble Through The Dark, en güçlü düşmanlara ve en uzun zorluklara karşı ailesinin evini kurtarmak için mücadele eden bir adamın hikayesini konu ediyor. Mississippi Deltası'nın karanlık manzarasında bir kafes dövüşçüsü, ölmekte olan üvey annesinin aile evini kurtarmak için son ve umutsuz bir girişimle borçlarını ödemeye çalışır.

Kategori: Aksiyon, Gizem, Gerilim

Süre: 116 dak.

6 IMDB Puanı 11160 İzlenme
Wander
4.9
2020

Filmimiz Wander, Arthur Bretnik adında özel dedektifin çevresinde dönecek. Dedektifin akli dengesi bozuktur, gizemli bir ölümü araştırmak için Wander adı verilen kasabaya gidiyor. Kısa süre içerisinde bu vakanın kızının ölümünü örtbas eden komplo ile bağlantılı olduğuna ikna edecektir..

Kategori: Gerilim

Süre: 94 dak.

4.9 IMDB Puanı 29669 İzlenme
Thursday
7.1
1998

Casey Wells, Los Angeles şehir merkezinin acımasız sokaklarında yaşadığı inanılmaz olayların üstüne bir sünger çekmiş ve yeni yerleştiği sakin bir mahallede suç ve suçlulardan oluşan o eski günlerinden uzak yaşamaktadır. Bir Perşembe günü, eski ortaklarından Eckhart elinde çok dikkatini çeken garip bir bavulla çıkagelir. Casey'in o sakin yaşantısı bir anda sona ermiştir. Karşısına uyuşturucu kaçakçıları, insanı çıldırtan davranışlı güzeller güzeli bir kadın ve pis işlere bulaşmış polisler çıkar. Ama onu öldürmek niyetiyle gelirler. Casey, o eski günlerinde yaptığı gibi kurnazca hilelere ve kendine has bazı oyunlara başvurarak onlardan kurtulmaya çalışır. Eğer onlardan kurtulmayı başarır ve ertesi güne sağ çıkabilirse, eski ortağının uyuşturucu kaçakçılarından çaldığı ve bavulunda sakladığı milyonlarca doların da sahibi olabilecektir.

Kategori: Aksiyon, Suç, Komedi

Süre: 87 dak.

7.1 IMDB Puanı 35704 İzlenme
The Expatriate
6
2012

Eski bir CIA ajanı olan Ben Logan ,kızının ve kendisinin öldürülmesine karar verildiğini öğrenir . Çok önemli bir uluslararası casusluk olayı söz konusudur. Yıllardır CIA ajanlığı yapmış olan Ben bu savaşta eskisinden daha yalnızdır ve düşmanları oldukça güçlüdür. Bir kedi fare oyununa sönüşen bu kaçış Ben için hayatının en zor görevidir ve bu sefer bir de sahip çıkması ve koruması gereken kızı vardır. Logan avcılarından daha zekice davranarak onları alt etmeye çalışırken aynı zamanda gerçeği de ortaya çıkarmanın peşindedir. Filmin yönetmenliğini Philipp Stölzl yaparken , başrollerde Olga Kurylenko, Aaron Eckhart ve Liana Liberato'yu izliyoruz.

Kategori: Gerilim, Aksiyon

Süre: 100 dak.

6 IMDB Puanı 56950 İzlenme
The Core
5.5
2003

Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine arkasındaki sırrı çözmek için bilim adamlarından olusan bir ekip kurulur.Yapılan araştırmalar sonucu hiçte iç açıcı değildir.Dünya merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur ve bir şeyler yapılmazsa yer yüzündeki her şey yok olacaktır.Akademi Ödüllü Hillary Swank başrolde , Yardımcı rollerde ise Delroy Lindo, Emmy Ödüllü Stanley Tucci ve Akademi Ödölü adayı Alfre Woodard'ınoynadığı bu etkileyici macera ile gerilim dolu bu yolculuğa hazır olun.

Kategori: Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon

Süre: 135 dak.

5.5 IMDB Puanı 190125 İzlenme
Thank You for Smoking
7.5
2006

Nick Naylor, büyük bir sigara şirketinin sözcüsü olarak sigara üreticilerinin ve sigara tiryakisi olan insanların haklarını savunmaktadır. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay değildir. Sigaranın sağlığa verdiği korkunç zararlar, kullanıcılar tarafından bile bilinen bir gerçektir. Sigaranın bu olumsuz imajını düzeltmek için yeni bir çalışma başlatan Nick, karşısında sağlık örgütlerini ve amansız bir senatörü bulur. Bunların hiçbirinden gözü korkmayan Nick için kırılma noktası, oğlunun ona bakış açısının değişmesi olacaktır. Kurnaz yapısı ve hiciv dolu senaryosu ile oldukça beğeni toplayan film, Amerika'dan son senelerde çıkan en iyi komedilerden biri olarak değerlendiriliyor.

Kategori: Komedi, Dram

Süre: 92 dak.

7.5 IMDB Puanı 123417 İzlenme
Paycheck
6.3
2003

Michael Jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. ürün geliştirme deprtmanında çalışan Michael Jennings ürünleri geliştirdikden sonra hafızasını sildirmektedir.Michael Jennings bu sefer 3 yıl sürecek bir işe girmiştir. projenin ne olduğunu kimse bilmemektedir. Michael Jennings bu işin sonunda yüklü bir miktar para alacaktır. parasına almaya giden jennings tüm parasını 20 parça basit eşya karşısında bağışladığını duyduğunda şok yaşar. ama bu 20 parça eşya onun hayatını değiştirecektir.

Kategori: Gizem, Bilim Kurgu, Aksiyon

Süre: 119 dak.

6.3 IMDB Puanı 84075 İzlenme